המלצות

 

לגליה,

בהתחלה שהתחלנו לחשוב על ייעוץ שינה ואמרת לי שזה תהליך של עד חודשיים, רציתי למות, אמרתי אין מצב, אין לי כוחות, איך אני מחכה עכשיו חודשים עד שאור ישן.? אין סיכוי , זה יסתדר לבד. הרי אור ידע להירדם לבד במיטה ורק היה קם בלילה, קם הרבה מאוד. כל הזמן חשבתי שזה רק ענין קטן, והנה הוא יגדל קצת וזה יעבור. מהר מאוד הבנתי, שאנחנו חייבים להכנס לתהליך הזה וכמה שיותר מהר.

בפגישת הייעוץ הראשונה, ובמיוחד אחרי שקראנו את התוכנית לתהליך. שוב רציתי למות, זה היה נראה לי כ"כ קשה. היה לי ברור שמעכשיו הכל הולך להשתנות ואנחנו נצטרך להיות מחויבים לתהליך ולהשקיע בו הרבה זמן ומאמץ

לאורך כל הדרך תמכת בנו, עודדת אותנו , נתת לנו מענה מקצועי מסביב לשעון. הרגשתי שבזכות החיזוקים שלך אני מצליחה להחזיק מעמד . זה היה ממש לא יאמן לראות איך התיאוריה פועלת במציאות. את השינויים לאורך הדרך בשינה של אור, את הבחינת גבולות שלו.

לאורך הדרך היינו סקפטיים, לא האמנו שאור ילמד לקחת מוצץ לבד , זה היה נראה כבלתי אפשרי. והנה, הרבה יותר מהר ממה שחשבנו הוא למד . כמו שבסוף הוא למד לישון.

רק רצינו להגיד לך תודה, על לילות רצופי שינה

על שנות צהרים ביום שישי

על ילד רגוע,שלו ושמח

 

מיכל

 

_________________

 

 

גליה יקרה,

הגעתי לתהליך עייפה – מכל הבחינות – וחסרת מוטיבציה. לפגישה הראשונה שלנו הגעתי בהרגשה שעל-אף שאספתי לקראתה את כל כוחותי – אין לי כח! במהלך הפגישה ממש הפחת בי חיים ואנרגיה מחודשת להתחיל התהליך.

אני חייבת לציין שהיו בי קצת חששות לגבי מידת ההבנה שתהיה לך לגבי נטע (חששות שנותרו גם אחרי הפגישה הראשונה). אבל בימים הראשונים הכל פג – הרגשתי שאת קוראת אותה כמו ספר פתוח, ממש כאילו היית כאן בבית.

התהליך היה מצויין מבחינתי והשיג את תוצאותיו.

מיותר לציין, אבל אציין שהמלצתי בחום להרבה מאוד אימהות (אם גיהקת הרבה ביום שישי האחרון, זה בגללי

תודה!

 

 

052-7225533